آخرین اخبار : 

جزوه فشرده فیزیک کنکور استاد ارغوانی فرد

جزوه کامل فیزیک کنکور ۹۶

استاد ارغوانی فرد

جزوه فشرده فیزیک کنکور استاد ارغوانی فرد

درس فیزیک جز دروس مشترک رشته‌های ریاضی و تجربی دراین کنکور ۹۶ محسوب می‌شود که بخاطر داوطلبان کنکوری که به دنبال رتبه‌های خوب هستند ازاین اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. لازمه‌ی صحیح تست زدن دراین این درس فهم کامل مباحث مختلف و به دنبال آن حل تست‌های مختلف می‌باشد. ما نیز دراین این پست بخاطر شما جزوه دوره فشرده فیزیک کنکور ۹۶ استاد ارغوانی فرد که دراین ۱۲۲ صفحه که شامل ۱۰ آزمون همراه با جواب دراین پایان جزوه می‌باشد را بخاطر دانلود قرار داده ایم.

هم چنین ازمون های ازمایشی گزینه دو و قلمچی را می توانید به صورت رایگان ازاین دسته بندی سایت دانلود کنید


نکته: (لینک دانلود فایل دراین پایین نوشته قرار گرفته است)

 

بهتر است کمی لحظه بخاطر خواندن متن زیر قرار دهید

 

بهتر است جای لیست های بلند بیهوده خود را به لیست های کوچکتر بدهید.

.

ازاین تهیه لیست‌های طوماری و بیهوده کارهای روزانه‌تان صرف‌نظر کنید، به این دلیل اینکه چنین لیست‌هایی فقط بخاطر خاک خوردن نوشته می‌شوند.

اصلاً تا حالا توانسته‌اید چنین لیست‌هایی را به اتمام برسانید؟؟

اگر کمی فکر کنید می‌بینید بعد ازاین انجام تعدادی ازاین آن‌ها خسته شده و دیگر تلاشی بخاطر اتمام آن‌ها نکرده‌اید و یا به‌گونه‌ای سرهم بندی کرده و خودتان را گول‌زده‌اید.

هر چه تعداد موارد انجام نشده کارهایی مورد نظرتان بیشتر باشد احساس ناراحتی هم بیشتر و دراین نهایت دیگر به آن‌ها توجهی نکرده و استرس بر شما غلبه می‌کند.

اما یک راه‌حل ساده هم وجود دارد و آن این است که لیست‌های طوماری و بلند خود را به لیست‌های کوچک‌تر تبدیل کرده، به عنوان مثال یک لیست ۱۰۰ موردی را به ۱۰ لیست ۱۰ موردی تبدیل کنید و با انجام ۱ مورد ازاین لیست ۱۰ تایی ۱۰ درصد کار را انجام داده‌اید درست است که ما ۹۹ درصد کار را هنوز انجام نداده‌ایم ولی دراین عوض زمانی که به لیست نگاه می‌کنیم دچار استرس و کاهش انگیزه نمی‌شوید و کم‌کم ۹۹ درصد دیگر را به اتمام می‌رسانید.

با آنکه ازاین نظر خیلی‌ها ساده و بی‌فایده به نظر می‌رسد ولی تقسیم وظایف و تبدیل آن‌ها به بخش‌های کوچک‌تر اثر بسزایی بر روی انگیزه و خلاقیت شما دارد.

نکته بعدی که باید به آن توجه کنید این است که وظایف و آیتم‌های مهم‌تر را دراین بالای لیست و پس ازاین انجام آن سراغ آیتم بعدی بروید که باعث می‌شود همیشه فقط یک آیتم مهم‌ترین آیتم و وظیفه به شمار آید و به دنبال آن تنها بر روی یک آیتم تمرکز کرده باشید. 

صفحه لینکهای دانلود


گرداوری :نیو درس